| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place Lala Band si biscuitii Tempo de Lala Band....Si ma intrebam cate stickere aveti cei care coletioneaza?

Răspuns Câştigător
| El3menT a răspuns:

Le am pe toate

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te fato pe Facebook la paginile obsedatilor de La la **** astia si lasa-ne pe noi cu tampeniile astea. Pe aia poti sa ii intrebi si ce culoare are la chiloti solistul sau solista, ce o fi dar pe noi scuteste-ne cu astia.
Ata. Iti doresc o viata minunata alaturi de trupa asta si de unicornul tau roz.

| Pişcoţica a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)) ce durrr!

| anonim_4396 explică (pentru Pişcoţica):

Pai uita-te si tu ce intrebare de caca e. Ce vrea sa ii raspund, ca am 1246 de stickere din alea si ca fac schimb de dubluri? Oricum, sunt uimit ca a scris corect. Draga Roza12 felicitari ca ai scris aceasta intrebare de rahat corect.

| Pişcoţica a răspuns (pentru anonim_4396):

Pariu că i-ai distrus copilăria thinking laughing

| anonim_4396 explică (pentru Pişcoţica):

Nu asta am intentionat.
Roza, te rog sa ma ierti si sanu fi suparata pe mine. Daca vrei iti dau poneiul meu pentru 1 saptamana dar te rog eu iarta-ma ca nu stiu ce a fost in capul meu. Cred ca invidia ca esti un fan La La mai bun ca mine m-a facut sa ma comport astfel.

Draga, El3menT te rog frumos sa mi le dai mie, as face orice pentru ele, daca vrei ii zic lu' tata sa iti cumpere 2 ponei si poate reusesc sa aranjez sa iti iau si un unicorn, daca nu pot unul adevarat macar unul de plus ca ala nu face cacuta. Deci, mi le dai mie? Daca da, sa le trimiti prin posta la adresa: str. Curcubeului, nr. 69, loc. Cat de prost trebuie sa fii sa colectionezi abtibilduri cu la la..., comuna Maciuca, judetul Nu imi vine nicun nume de judet, tara Lalaretardania

| Pişcoţica a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor) doamnee leşinnn laughing. hai gata că ne-am distrat prea mult pe seama bietului copil waiting laughing. aauu. a fost prea maximă replica laughing, nu ştiu cum de-ţi vin idei de-astea, dar gata! tocmai s-a anunţat câştigătorul întrebării laughing.

Cheers, Pişcoţica. drooling

| anonim_4396 explică (pentru Pişcoţica):

Gata, am terminat.
Numai bine!

| Pişcoţica a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulţumesc la fel! kiss.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti atat de proasta incat ai vrut sa ma jignesti dar m-ai bagat in seama ceea ce inseamna ca m-ai exclus din categoria prostilor. Mersi. Spre deosebire de tine eu bag prostii in seama. happy

| AlexandraPrincess a răspuns:

Eu am 30. o sa mai am!
Am castigat premiu!

| AlexandraPrincess a răspuns:

Vreo 49

| Looooooolll a răspuns:

Si eu le am pe tooate si din seria veche si din seria asta

| Prince39 a răspuns:

As dori sa cumpar abtibilduri Lala Band (am inceput prea tarziu colectia). as fi interesat si de cele 2 albume(oricare din ele). dau bani pentru albume(fie goale fie cu stickere lipite). astept mesaj de la cei care au abtibilduri dubluri.