| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, niste idei de anime-uri cu un love story asemanator unuia dintre anime-urile: Mirai Nikki, Darling in the Franxx, Guilty Crown? Anime-ul sa nu fie doar romance si atat sau comedy, vreau ceva ca cele de mai sus de acțiune, drama sau psihologic. Mersi!

8 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Animeurile sa fie si cu ceva strigaturi de ninja? Fetili alea cu fatzucile inocente, ele cand joaca sah, scoate domne niste sunete. sunete ascutite iiiii hau bauuu... Pe urma, depinde de animeu, daca e pentru baietii mai mar, i se vad niste chestii.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Mi se pare mie sau ai mai pus întrebarea asta? laughing
Îmi pare rău, dar nu mă pricep la anime-uri!

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nop, nu am mai pus-o laughing Insa de cateva zile incerc sa caut un anime asemanator.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Am înțeles, șefu! laughing

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Cred ca esti la categoria greșită!
winking

| anonim_4396 explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

O, ba nu sunt. Anime-urile sunt ca si niste seriale si daca voiam sa pun la "benzi desenate" alea erau manga.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa si la familie si relatii ce cauti? big grin

| anonim_4396 explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Uhh da, acum vazusi laughing)