| anonim_4396 a întrebat:

Salutare oameni buni! Cei care ati terminat sezonul 4 din serialul La Casa De Papel ce parere aveti, cum vi s-a parut? Va mai fi o continuare si daca da stie cineva cand va aparea? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| sjajsnbz a răspuns:

E genial serialul! A fost foarte interesant sezonul 4, nu m-am plictisit deloc,si au fost niste rasturnari de situatie, iar moarte lui Naiorbi a fost boom! (Nu ma asteptam sa moara asa, atunci)
Pe scurt serialul meu ever preferat, recomand tuturor, sezonul l-am vazut in acceasi zi, iar sezonul 5 are confirmare oficiala!
Posibil sa vina si sezonul 6, dar deocamdata sa se termine faza cu corona.

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru sjajsnbz):

Da si pentru mine a fost un soc, m-a luat total prin surprindere moartea ei iar finalul ma face si mai nerabdatoare, de abia astept urmatorul sezon.

1 răspuns: