| Ionescu_Adrian_1990 a întrebat:

Salutare
Pe Tvr 2 s-a difuzat un serial cu pirați fiecăre episod avea jumătate de oră se difuza la ora 14.30 știți cum se numea acel film

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ok, uite ce seriale au fost în 2005, care corespund descrierii tale:
Pirate Islands (2003)
https://www.cinemagia.ro/filme/pirate-islands-insula-piratilor-9917/
Au mai fost: Aventuri din Kytera, Fiica oceanului...

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe TVR2? Când a fost asta, în ce an?

| Ionescu_Adrian_1990 explică (pentru floresdemayo):

Prin 2005 era strain

| floresdemayo a răspuns (pentru Ionescu_Adrian_1990):

Ok, uite ce seriale au fost în 2005, care corespund descrierii tale:
Pirate Islands (2003)
https://www.cinemagia.ro/filme/pirate-islands-insula-piratilor-9917/
Au mai fost: Aventuri din Kytera, Fiica oceanului...

| MagicOneT a răspuns:

Toate pânzele sus? laughing

| Alina_Alina_1998 a răspuns:

Caut un serial despre un om cu desen pe mana cu șarpe și se putea face invizibil