| Maghiar_Cristian_1995 a întrebat:

Salutare, stie cineva cum se numeste filmul cu Jackie Chan in care el joaca rol de politist iar echipa lui este ucisa pe rand de niste pusti bogati care creeaza un joc de pe urma scenelor uciderii politistilor ( imi aduc aminte ca la fiecare jaf purtau un fel de mastii colorate ) nu gasesc filmul straight face multumesc aniticipat!

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

"San ging chaat goo si" (2004), tradus la noi "Politist la ananghie"
http://www.imdb.com/title/tt0386005/?ref_=nm_flmg_act_42

1 răspuns: