| anonim_4396 a întrebat:

Tot am incercat zilele trecute sa aflu care e treabă cu noul episod din seria Harry Potter care s-ar fi filmat in toamna 2016. Știe cineva ceva? A fost filmat? Când va apărea și în România? Mersi oricum!

4 răspunsuri:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Fantastic Beasts and where to find them si in curand apare Fantastic Beasts and where to find them 2.

| CdeMetal a răspuns:

Seria e terminată.
Nici cărți n-au m-ai apărut.

| En3Rgi a răspuns:

Seria Harry Potter s-a terminat acum cativa ani, in 2011 mai exact, unde ai auzit ca au filmat in 2016? laughing Daca ti-a spus cineva, te-a mintit..sau daca ai citit undeva, nu era adevarat.