| ValiConstantin123 a întrebat:

Salutare TPU am și eu o întrebare mi.am făcut cont Netflix cel standard de 9.99 euro.
Întrebarea mea este dacă o sa imi i.a bani în fiecare luna Netflix de pe card automat sau trebuie sa fac plata manual.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da, isi trage Netflix automat la data scadenta bani in fiecare luna, cu conditia sa ai de unde sa ia.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Automat big grin

| dannyel86 a răspuns:

Abonamentul Netflix se plateste luna de luna automat, atat timp cat exista bani in contul bancar asociat cardului. Numai daca vrei sa renunti la acest serviciu online, va trebui manual sa anulezi plata pentru urmatoarea perioada.

| Lukasssz a răspuns:

Iti ia bani din cont automat, la fel ca tigani cand fura bani, adica nu cersesc, baga mana la om direct in portofel laughing

| Crackman a răspuns:

Automat
Manual doar daca nu ai banii necesari