| valymessy a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare unii pot sa rada, dar eu vreau un raspuns concret, exista cu adevarat scoala Horgwats din harry potter sau a fost facuta pe calculator sau cine mai stie ce, raspuns rapid dau funda.

Răspuns Câştigător
| justagirl2 a răspuns:

Salut. bineinteles ca Hogwarts e fictiune, unde ai vazut tu scari sau tabluri sa se miste singure? filmele Harry Potter s-au turnat intr-adevar intr-un castel din Scotia nu mai stiu exact cum se numeste, iar din cate am citit mai demult intr-un articol peretii au fost facuti dintr-un carton ca sa simuleze piatra.

4 răspunsuri:
| EuNuTu a răspuns:

Da, exista.

| guesswho222 a răspuns (pentru EuNuTu):

Da,exista...cladirea e undeva in Romania, poate chiar pe langa tine.doamneeeeeee,cu ce ati gresit mai copilasi?

| EuNuTu a răspuns (pentru guesswho222):

CLADIREA exista. E in Anglia parca. Evident ca nu cu tot ce e in ea(scarile, tablourile...) dar cladirea exista. Informeaza-te inainte sa contrazici oamenii ca te crezi tu miezu din gogoasa.

| renata98 a răspuns:

Cladirea exista, iar baghetele care au fost folosite in film sauhainele de sc sau amuleta si multe alte lucruri sunt expuse ca intr-un fel de muzeu