| mihai1342 a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film horror dar nu imi aduc aminte cum se numea dar sper sa ma puteti ajutati voi.
In film este vorba despre un cuplu care se cazeaza la un hotel, din cate imi amintesc acel hotel era situat intr-un cartier unde nu locuia nimeni doar patronul hotelului care era o femeie in varsta de 40-50 de ani etc. Dupa ce s-au cazat acea femeie incepe sa le dea tarcoale si sa ii terorizeze, ii sechestreaza in camere separate si ii tortureaza. Femeia scapa (nu mai stiu cum) si alergand prin hotel intalneste un om legat in lanturi (doar mainile) si cu banda la gura, si o femeie.
Imi mai aduc aminte ca se elibereaza toti iar femeia gasita in hotel si cuplul i-au liftul hotelului sa coboare sa fuga din hotel la care fata din cuplu ii spune acelei femei ca trebuie sa se intoarca si dupa sotul ei ca la ajutat sa scape iar acea femeie ii spune ca a facut o mare greseala pe sotul ei deja la ucis iar acel om este fiul nebunei si il tine incatusat deoarece e un nebun de legat si omoara pe oricine si dupa chestia asta acel barbat sare pe lift si ii prinde din nou si iar ii sechestreaza si tortureaza.
Asta e tot ce imi amintesc nu sunt sigur daca era chiar asa.
Sper sa puteti sa ma ajutati big grin Filmul cred ca era strain. Va multumesc!

1 răspuns:
| dizzybyfi5 a răspuns:

Hey pe ce canal te-ai uitat. dai pa internat si scrii filme horror de exemplu: kanal d si scrii acolo filmele care sau dat in ziua de big grin sper ca te ajut