| Avenger1337 a întrebat:

As dori daca se poate sa imi recomandati o serie de filme care merita a fi vazute. As dori sa vad niste filme in genul: Crocodile, Piranha, The great white shark, Anaconda ( in principal filme care surprind lupta dintre om si natura ). De altfel imi plac si filmele actiune+dragoste, sau comediile. Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| harhas a răspuns:

Buna,
The vow.
Safe house
Enemy at the gates
Bad Teacher,
The twilight
One for the money
Beastly
John carter
Loosies
Ready or not
A few best man

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Hmm sa vedem. iti plac filmele cu crocodili si anaconda nu? Stiam eu niste filme cu paianjeni.Scrie si tu pornhub pe google si gasesti acolo mai multe.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai ar fi Shrak Night 3 siiiii... nu mai stiu :)), oricum, cauta filme pe www.onlyus.ro;)

| roxaa15 a răspuns:

Willard, The fly, Lake placid, Shark hunter, Maneater, Frankenfish, Black Water, Red Water, Infestation etc