| Sh0ck a întrebat:

As vrea o lista cu filme foarte bune de vizionat, sa fie cat mai noi si cat mai reusite.
PS: Nu conteaza genul dar de preferat comedie.
Dau funda mare celui care da cea mai potrivita liste / cele mai bune filme!
happy

Răspuns Câştigător
| AndutzzaAnduu a răspuns:

Nu stiu sigur...dar partea cea mai cea a fost cand erau mai multi oameni intr-un autobuz si au inceput sa sara toti pe scaune.
Cred ca toata casa m-o auzit laughing))

6 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

A few best menbatting eyelashes

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Ted.

| Sh0ck explică (pentru AndutzzaAnduu):

Il stiu... noroc ca a aparut in sfarsit varianta hd dupa 2-3 de la lansarea filmului.
Eu cand m-am uitat la el, ma uitasem pe varianta ts, adica praf. mersi oricum.
Mai astept si alte raspunsuri~

| AndutzzaAnduu a răspuns (pentru Sh0ck):

Academia de politie 6? (stiu ca e mai vechi dar am ras pe tot parcursul filmului) big grin

| Sh0ck explică (pentru AndutzzaAnduu):

Il stiu si pe asta... era cu unu gras care semana cu eminem?laughing

| AndutzzaAnduu a răspuns (pentru Sh0ck):

Nu stiu sigur...dar partea cea mai cea a fost cand erau mai multi oameni intr-un autobuz si au inceput sa sara toti pe scaune.
Cred ca toata casa m-o auzit laughing))

| Sarj a răspuns:

Care mi-a placut foarte tare e GRAVE ENCOUNTERS 1, dar si 2. e foarte tare.se duc astia intr-un fost spital de nebuni..sa filmeze pentru emisiunea lor...si nu mai ies de acolo.nu o sa-ti mai trebuiasca filme din astea. vorbesc serios.si mai e Shutter(2004),cu o fantoma de prin poze(korean).O Zi Buna!