| NaturalLl a întrebat:

Ce gen de filme va plac? Si din genul preferat, care ar fi actiunea filmului la care v-ati uita cel mai des si la nenumarate filme?
Cei care raspund rautacios si fara bun simt mai bine sa se abtina!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Actiune - teroare. Mai nimeresc si din alea romantice uneori ca sa variez monotonia

| Sn4k3 a răspuns:

Multe genuri. Cateva sa zicem: istorice gen 300, cu rasturnari de situatie gen Contratiempo (l-am vazut cel mai recent), dar genul preferat cred ca ar fi horror, gen Wrong Turn.

| JicaContra a răspuns:

Actiuniune, DRAGOSTE, razbel, onoare, hemoroizm, etc.

efectiv NU AM UN GEN, ce mi se pare tare, ma uit, si daca ma impresioneaza, atunci... YEEEE

in momentul asta blestem cu spume coronavirusul si pandemia ca nu pot sa vad Wonder Woman 1984 care are de toate (actiuniune, dragoste, razbel, oroare, eroism, etc.)

Răspuns utilizator avertizat
| coffeerelated a răspuns:

Imi plac mult fimele SF ( gen "The arrival") si cele cu tema apocaliptica (cu zombie, virusi etc). Practic imi plac mult filmele in care oamenii obisnuiti sunt pusi in situatii exceptionale din punct de vedere psihic si modul in care acestia se schimba.