| BrianGreen a întrebat:

Salutare TPU, cine a vauzut mult asteptatul film Vanatorul de Spirite?
Vreau neaparat sa stiu cum se numeste piesa de la final, va dau funda si ce mai vreti voi. big grin

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Http://www.jeremyadelman.info/new-album/
Daca gasesti printre alea melodia, inspect element, click pe link si dai pe butonul de descarcare de langa volum.

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu e aparut pe internet happy

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Filmul inca nu a aparut pe site-urile de specialitate. Muzica este compusa de Jeremy Adelman. Cam atat am putut sa aflu.