| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Salutare TPU, pentru cei care s-au uitat la seria Transformers si la desenele animate: Ce parere aveti despre personajul Optimus Prime?

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Asta vreau sa ma fac cand voi fi mare: Optimus Prime big grin

| Sekim a răspuns:

Salut
Dupa parerea mea, Optimus Prime e cel mai tare robot din seria Transformers din multe puncte de vedere. De exemplu, respecta oamenii orice ar fi, tine la prietenii lui, pune viata oameniilor mai presus de a sa ceea ce este important.