| adrianionescu a întrebat:

Sunt nebun dupa doua filme! nu stiu cum se numesc dar stiu câte putin din ele :
Primul : Este vorba despre trei tineri, piloti de avioane mici si în acelasi timp transportori de droguri, la un moment dat politia îi depisteaza si unul dintre ei moare, tipa de la FBI care este subacoperire are un Mustang negru de politie, este vorba despre cum se cheama filmul! Please!

Al doilea: este vorba despre un film cu vampiri, îmi amintesc ca sunt urmariti de o masina de politie si la un moment dat sar cu masina intr-o prapastie si revin din ceata, iar politistul este stupefiat! ceva de genul, si dupa o fata este prinsa de un vampir si o duce intr-un hangar...hangarul explodeaza iar un vampir salveaza fata!

vreau sa stiu cum se numesc aceste doua filme va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Al doilea...Am vazut ceva de genul asta, doar ca nu erau vampiri, ci vrajitori.Se numeste The Covenant
http://www.youtube.com/watch?v=aP0C9gox1yc

| adrianionescu explică (pentru Pricked):

Daca esti fata, TE IUBESC! laughing Ai fundita de la mine

| adrianionescu explică (pentru Pricked):

Nu stii si pe primul? sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru adrianionescu):

Mersi mult :*... Nu, pe primul nu-l stiu...scuze

6 răspunsuri:
| Melody a răspuns:

Nu cred ca e asta ceea ce cauti, dar incerc totusi:
http://www.youtube.com/watch?v=dkQSCxC7xC0

| Gabitza2000 a răspuns:

Eu stiu unul cu vampiri si aveau un castel si erau 2 fete vampiri si dadea la puii de vampiri drumul sa omoare oamenii si...tralalalatralala si se numeste van numai stiu cumlaughing