| babet a întrebat:

Vreau sa aflu numele unui film...
Detalii :a fost pe PRO tv nu de mult
-Este un actor cunoscut, actiunea se petrece in Franta. este vb despre un om care lucreaza parca. capolitist. Acesta face echipa cu un chel bine facut. Actorul principal are o iubita care de fapt la sfarsitul filmului se dovedeste a fi o terorista... aceasta vine la finalul filmului imbracata in indianca( sau ceva de genu) cu o bomba pe ea. Pana la urma aceasta este impuscata de iubitul ei.

1 răspuns:
| kiv1990 a răspuns:

Acceseaza si vezi care e filmul http://www.protv.ro/filme-seriale/