| Pacques a întrebat:

Salutare tuturor de pe TPU.

As dori sa imi dati si mie un site sau un link de download pentru desenele copilariei DUBLATE in limba romana. Am nevoie pentru fratele meu de 5 ani. Numai prostii la desenele animate de acum. In acest link as prefera sa fie urmatoarele desene animate:

~Tom si Jerry
~Mr. Bean
~Johnny Bravo
~Ioggy Bear

Si as mai dorii si doua filme de desene animate tot DUBLATE in limba romana :

~Cars 1 sau Cars 2
~Toy Story 1 sau 2 sau 3.

Răspuns Câştigător
| MaurSEF a răspuns:

Hi,uite aici ai toate desenele pe care ai crescut tu, si multi altii, chiar si eu am inceput cu dragon ball xDD
http://desenele-copilariei.net/ bafta.

2 răspunsuri:
| Paull18 a răspuns:

Salut. intra pe site.ul peteava.ro si gasesti acolo tot ce iti doresti. nu garantez ca toate sun dublate in lb romana dar majoritatea sunt. bafta

| raresionut a răspuns:

Gasesti aici o gramada de desene frumoase www.deseneclasice.com