| YoSiAtat a întrebat:

Vreau si eu un film, mai bine zis o comedie dar foarte comedie si daca se poate sa aiba si musical. Dar nu vreau sa imi dati liste cu zeci de filme, vreau unul care v-a placut voua foarte mult, dar sa fie comedie in special.

5 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

De foarte comedie nu prea stiu sa fie musicaluri...dar pot sa spun ca mie mi-a placut la nebunie Hairspray...si ador serialul Glee, care este mai mult comedie decat drama

| Dumnezău a răspuns:

Hmm,uita-te la The Big Lebowski,daca vrei o comedie ridicola,si totusi de bun-gust, iar daca vrei musical, uita-te la The Sound of Music.

| Ramo80 a răspuns:

"Harold and Kumar go to white castle", m-a amuzat foarte tare!

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Poi :
1 : don't be a menace to south central while drinking your juice in the hood...
2 : puff puff pass
FUNDITA? :X

| Elsenior a răspuns:

Mardi Gras Spring Break 2011, un film destul de frumos si de comedie... nu este musical, dar are muzica frumoasa happy oricum e beton filmul happy ti-l recomand cu placere.