| marriancosmin a întrebat:

Salutare!
Vreau si eu un serial pentru adolescenti, cu comedie sex, etc, gen Skins.La Skins m-am uitat doar un sezon deoarece in cel de-al doilea sezon lipseste suptitrarea.In al doilea rand, vreau un serial cu drama, magie, iubire.Gen:The vampire diaries, The secret circle, game of thrones, the walking dead, Teen Wolf.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BloWn a răspuns:

Salut! Iti recomand sa te uiti la : Nowhere boys ( este vorba despre 4 adolescenti care calatoresc in alta dimensiune in care este exact acelasi oras si aceeasi oameni dar nimeni nu i cunoaste nici macar parintii lor, acolo descopera ca sunt niste vrajitori fiecare avand puterea unui element apa pamant aer si foc. Chiar este un serial super iti dau link daca nu gasesti. Iti mai recomand sa te uiti la Witches of east end o sa te indragostesti de el are doar 2 sezoane din pacate. Sper sa ca te-am ajutat daca nu iti plac cele de mai sus iti pot zice mult mai multe. filmele si serialele sunt un hobby de-al meu laughing

| marriancosmin explică (pentru BloWn):

Am incercat serialul Nowhere boys dar du pot gasi al 3-lea episod al sezonului 2 in romana, idei?

| BloWn a răspuns (pentru marriancosmin):

Intra pe 990. ro si cauta acolo e cel mai bun site pentru seriale

| marriancosmin explică (pentru BloWn):

Daca mai stii seriale tari, spune-mi, m-a impresionat Nowhere boys, m-am uitat non-stop.

| BloWn a răspuns (pentru marriancosmin):

witches of east end!

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

The Strain (2014) are de toate happy

| faramatania a răspuns:

1.Blue Mountain State,Awkward, Shameless, Gossip Girl, The O.C., Finding Carter
2.Hemlock Grove, Bitten (2013),The Originals, Salem, Merlin, Legend Of The Seeker, Outlander (2014),Fear The Walking Dead, Z Nation

| marriancosmin explică:

BloWn, l-am vazut si mi-a placut, daca nu mai ai un serial pentru mine, incearca Orphan Black, e genial!