| ToxicG a întrebat:

Salutari! As vrea si eu un film usor, de seara....Sa nu fie drama sau horror. Ceva relaxant si daca se poate fara parodii! (nu insiruiti 70 de filme din care nu ati vazut niciunul) big grin Fundita!

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Saving Mr. Banks.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Un "film usor", o comedie cred ca merge cel mai bine
euro trip
boat trip
road trip
porky's daca iti plac si cele putin mai vechi
american pie 1-8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hors de prix(2007)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thruman show

| TheRealDaniel a răspuns:

A haunted house, misto filmul... parodie dupa filmul paranormal activity

| ToxicG explică (pentru TheRealDaniel):

"si daca se poate fara parodii! "...

| TheRealDaniel a răspuns (pentru ToxicG):

Scuze nu eram atent. Uita-te la hangover 1-3, Grown Ups 1-2, We're the Millers.

| LaurD3athAng3l a răspuns:

Johny English Return mi se pare relaxant si este amuzant rau.