| anonim_4396 a întrebat:

Saluuuuut!
As dori și eu niște propuneri de seriale gen: Scream, 13 Reasons why. asa mai depresive si cu o actiune ce implica viata unor tineri.
Poate fi si mister sau horror ( cum a fost scream) dar si normal ca 13rw, dar sa aiba o poveste depresiva ce implica tineri, adolescenti.
Mulțumesc mult!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Scream queens
Gossip girl
Pretty little liars
Teen wolf
The vampire diaries
The 100

| faramatania a răspuns:

Stranger Things, Eyewitness, The OA, 3%, Beyond,Scream Queens, Damien,The Magicians,Ravenswood,PLL,Shadowhunters: The Mortal Instruments, Riverdale, Harper's Island, The 100, The Tomorrow People, Star-Crossed

| J0B0MAT a răspuns:

Penny dreadful -horror şi dramă

| vanilla80 a răspuns:

Recomand Doctor M.D, Black MIRROR

| Laura78 a răspuns:

The vampire diaries, Teen wolf, Riverdale. Eu le-am vazut si le iubesc.

| Ioana65755 a răspuns:

1. Pretty little liars
2. Teen wolf
3. The originals
4. The vamipre diaries
5. The hundred
6. Shadowhunters
Eu pe acestea le-am vazut si sunt chiar frumoasa si interesante, sper sa-ti placa macar unul de acolo happy

| Ioana65755 a răspuns:

Si Riverdale, am uitat de el, scuze