| Alexandru943 a întrebat:

Se dadeau acum ceva timp de pe la ora 5, filme pe protv. Era odata un film cu o fata care era rapita si sare la un moment dat din vehicul si pateste ceva la picior(asta era scena de inceput). Dupa ea cunoaste un baiat cu care decide sa formeze un cuplu iar baiatul ala era cel care a rapit-o la inceputul filmului (cred ca si pe ea si pe mama ei parca). Are cineva idee cum se numeste filmul?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ora 17? Adica nu era thriller sau 15+? Era drama/comedie?

De genul asta? Stockholm 2018 (https://www.imdb.com/title/tt6474040/) sau era mai vechi?
Ca acesta? Excess Baggage (1997) https://www.imdb.com/title/tt0119086/

| Alexandru943 explică (pentru DoarBogdan):

Surprinzator nu era comedie, chiar era un film serios inspre thriller (asta inainte sa fie apara lectii de viata; stiu ca eram mai micut, cam prin clasa a 5a sau poate mai mic si pana venea mama acasa era film pe protv de pe la ora 5). Nu este niciunul dintre cele precizate de tine

| aditimus a răspuns:

Poate sa fie Mother sau May i sleep with danger din 1996