| anonim_4396 a întrebat:

Se mai difuzează,, Fenomene Stranii" pe Discovery?

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Din pacate nu, dar e o emisiune asemanatoare pe Travel Channel, The Dead Files (Atacul Fantomelor), il da pe la 11-12, vad ca saptamana asta nu-l mai da.
https://www.cinemagia.ro/program-tv/travel-channel/ieri/
Ai program aici.

| Elena9328 a răspuns:

Nu se mai difuzează din păcate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, mai bine, a fost o porcarie falsa care mi-a terorizat copilaria. Dar totusi dintre toate articolele horror ca sa zicem asa amestec filmele si serialele etc... Ăsta e cel mai original si care mi s-a intiparit in minte. Probabil le voi povestii si nepotilor cum imi era frica sa ma duc la baie dupa 00:00happycand se terminahappyDar tot pe o parte mi-a placut pentru ca mi-a scos copilaria din anonimat

| asperger3 a răspuns:

Din ce stiu eu nu.
Si eu eram curios si m-am uitat si nu l-am vazut

| ionutborcea a răspuns:

De câțiva ani nu se mai difuzează din cauza că se uitau copiii noaptea şi aveau cosmaruri şi faceau părinți lor reclamați şi la fel s-a întâmplat şi cu rezlingul era prea violent ear copii au începuse să copieze ce vedeau la tv şi eu eram unul dintre ei._. rolling on the floorDar în alte tării încă se mai difuzează fundă?