| Andreaa a întrebat:

Se merita Game of Thrones? vreau sa ma apuc de un serial si nu mai am idei pana acum am vazut : tvd, pll, ahs, the walking dead, teen wolf, supernatural si nu stiu la ce sa ma mai uit ce imi recomandati? si o mica descriere va rog happy

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Banshee,Lost,Game Of Thrones, The Killing, True Detective, Prison Break, The Last Ship, Fear The Walking Dead (Aug. 2015 - spin-off The Walking Dead), Under The Dome, Resurrection, The Leftovers, Wayward Pines, Secrets And Lies, 12 Monkeys (2015-),The O.C., Finding Carter, Arrow, The Flash, etc...

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da, actorii joaca bine, dar pe mine nu m-a tras perioada, dupa 5 episoade am intrerupt si n-am mai continuat nici acum.
Iti recomand AHS, e super tare, cea mai urata chestie e ca in fiecare sezon prezinta alta poveste cu personaje diferite, unii actori raman insa big grin

| Sociopat a răspuns:

Dexter
Da Vinci’s Demons
House Of Cards
Hannibal
Psych
Vikings
Game Of Thrones
The Walking Dead
The Office
Peaky Blinders
Sons Of Anarchy
Daredevil
Gotham
True Detective
Breaking Bad
Better Call Saul
Fargo
Californication
Prison Break
American Horror Story
The Knick
Silicon Valley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Game of thrones e unul dintre cele mai bune seriale pe care le-am văzut.

Răspuns utilizator avertizat
| angelcore a răspuns:

Eu iti recomand sa te uiti la Nikita, este super, iubesc serialul asta. Eye Candy este de asemenea frumos, dar are doar un sezon si 10 episoade. Reign este frumos, este cu o tema istorica. Breakout Kings este despre trei infractori carora li se da o sansa la asi micsora sentintele de fiecare data cand prind un evadat. The 100. Cam astea sunt serialele care imi plac mie.

| justfriend a răspuns:

Game of Thrones este o capodopera a zilelor noastre.Nu asculta pe nimeni.Doar uita-te la cateva episoade pana intelegi actiunea si despre ce e vorba. Apoi nu vei vrea sa mai pleci din fata ecranului.

| DamonTvd a răspuns:

As zice sa te uiti la Reign!
E super

| alynmca a răspuns:

Se merita Game of Thrones, sa te uiti si la The Originals este un serial in genul TVD dar cu 3 frati cu primii vampiri, au aparut si in serialul TVD in sezonul 2 sau 3, pare interesant si Grimm