| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa incep sa ma uit la Game Of Thrones? E fain?

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Game Of Thrones este cel mai bun serial de la Iisus Hristos încoace. E genul de actiune, razboi si strategie combinata cu putina drama si multe scene de sex. Anul acesta s-a anuntat un nou sezon din minunatia asta de serial. Vizionare placuta, bajetule.

9 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Evident că toată lumea îţi va spune că da. În opinia mea e un serial plictisitor şi mă scoate din sărite. Nu e prost, dar am văzut multe seriale şi Game of Thrones nu intră nici măcar în top 50.
Chiar nu înţeleg care-i faza cu el.

| RΔϟVAη a răspuns (pentru UnleashedPsycho):

Cica nu intra in top 50 ba baiatule nici nu cred ca exista 50 de seriale BUNE laughing E cel mai smecher serial asta-i faza cu el

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru RΔϟVAη):

1. Sunt fată
2. Din punctul meu de vedere există mai mult de 50 de seriale bune.
Fiecare cu părerea lui, ţi-am spus, nu mi se pare prost. Nu condamn pe nimeni căruia îi place.
Pace ^^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, merita. E genial.

| thewomaninwhite a răspuns:

Nu e doar fain, e magnific!

| AlexClAuDiU a răspuns:

Daca se merita? frate este cel mai bun serial din toate timpurile pana acum iti spun sigur ca nu o sa regreti incepe cu inceputul este super pacat ca odata se va termina apropo acum a inceput un nou sezon deci hai repede si urmareste ca merita.BAFTA BRO

| LittleA a răspuns:

Daca iubesti actiunea, atunci nu exista serial mai bun de care sa te apuci! Dintre toate serialele are cel mai mare rating si cel mai mare buget. Nu pot sa iti spun decat : Uite-te!

| Yulian_Iulian_2001 a răspuns:

Judecând după faptul ca un episod are costul de producție 6milioane $, si inca se mai produce, eu zic ca da!

| faf a răspuns:

Nu va fi niciodata Game of Thrones mai tare decat Spartacus. Spartavus e seriarul nr 1 iti recomand sa te uiti la el.