| RAY a întrebat:

Se merita sa platesti lunar 33 ron pe Netflix daca intri de 2, 3 ori pe saptamana?

11 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Daca n-ai ce face cu banii.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu. Merita sa folosesti Popcorn Time. E gratis, iti descarci filmele/serialele direct din aplicatie.
In cazul in care nu vrei sa le descarci, te uiti prin intermediul aplicatiei.
Din cate stiu vrei sa inveti limbi straine, iar pe Popcorn Time gasesti o multime de limbi pentru subtitrari.
Calitatea videoclipurilor este de 720p, 1080p. Unele filme au si modul 3D.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU,NU si iar Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita nici daca ai intra in fiecare zi, de ce ai mai da niste bani in plus cand poti sa le vezi gratis pe net? Netflix-ul este doar un moft.

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ca nu iti place sa incurajezi pirateria.
In unele tari (Germania de ex.) este interzis sa faci asa ceva, poti plati amenzi uriase sau chiar sa faci puscarie.

| teo530 a răspuns:

Clar nu

| lilianaadelina a răspuns:

Nu

| RAY explică (pentru lilianaadelina):

Pai cred ca luna asta e ultima

| lilianaadelina a răspuns (pentru RAY):

Ok

| Zdog a răspuns:

Nu, majoritatea serialelor si filmelor pe care le gasesti pe Netflix le gasesti si pe site-urile de filme gratis ( la o calitatea video mai proasta ).

| ChrisAK47 a răspuns:

Nu