| maryana5 a întrebat:

Se merita un abonament pe Voyo.ro?

http://pebune.info/voyo-se-merita-un-abonament/

2 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Nu prea se merita pentru ca 3 euro pe luna e prea mult astia si-o iau in cap de acum daca puneau si ei 3 euro pe an era altceva sau sa puna o suma dupa care sa nu mai platesti dar asa nu se merita deloc ce gasesti pe voyo gasesti in tot internetul orce film orce serial deci nu se merita

| RuxyLalaBand a răspuns:

Nu prea, te asigur eu. Pierdere de bani.Mai bine astepti difuzarea serialului sau filmului, ce vrei tu, sau cauti pe alt site acelasi film.Am facut eu abonament, intr-adevar vedeam, dar se incarca greu. Funda?