| Andra9pk a întrebat:

Se poate face o petitie sau ceva pentru ca protv sa nu mai difuzeze "singur acasa"? Eu m-am saturat efectiv..in fiecare an.
Merge vazut o data, de doua ori maxim, dar nu de 200 de ori. Sunt atatea filme 'misto' de Craciun si ei tot vechitura aia difuzeaza.

44 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

La aceeasi petitie as anexa si cererea numai dati telenovela CLONA laughing

| DeathIncarnate a răspuns:

Eu te inteleg perfect, e o porcarie de film.
Netflix si se rezolva treaba rapid.

| RAY a răspuns:

Tu te mai uiti la tv?

| Andra9pk explică (pentru RAY):

Cateodata cand chiar nu am ce face, din pacate sad

| RAY a răspuns (pentru Andra9pk):

Te inteleg, ai putea vedea un documentar, citesti o carte, recomand digi world sau nat geo, discovery

| Andra9pk explică (pentru RAY):

Pai pe alea ma uit de obicei, in special history dar cand nu-mi place ce se difuzeaza pe posturile acelea, incep sa caut altele si dau de astea romanesti.

| RAY a răspuns (pentru Andra9pk):

Invata o limba straina,deseneaza,picteaza,joaca un joc,plimbate, socialiseaza, mergi pe jos, meditează, yoga

| Andra9pk explică (pentru RAY):

Limbi straine : engleza, spaniola si putina franceza si italiana
Desen : de la vreo 5 ani in special pe tatuaje si design vestimentar
Pictura : rareori, cand am inspiratie
Jocuri : da, pe xboxlaughing si altele despre care nu pot da detalii laughing
Plimbare si mers pe jos : minim 2ori pe zi
Socializare : non stop (datorita job-ului)
Meditatii/yoga : nu.,fac sala in schimb
De citit, da, citesc. ( medicina, psihologie, stiina in general )

| RAY a răspuns (pentru Andra9pk):

Esti o femeie culta, bravo

| Andra9pk explică (pentru RAY):

Stiu mersi laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti s-a blocat tv ul pe protv?

| Andra9pk explică (pentru suntserios):

Da,mai dau din greseala csf

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aoleu, să vezi ce te vor certa fanii filmului!hee hee
Probabil, te enervează doar obiceiul/tradiția de a se transmite în fiecare Crăciun. Nu prea ai ce face, decât să ignori.
Nici mie nu mi-a plăcut niciodată seria respectivă. happy
La Diva poti găsi filme de Crăciun, dar sunt foarte plictisitoare.
Ce-i f. frumos, găsești doar pe internet. Dacă știi să faci alegeri bune...

| Andra9pk explică (pentru floresdemayo):

Oh,in sfarsit o persoana normala laughing
Ms pentru raspuns

| Celcestietot a răspuns:

Nu credeam ca exista persoane doar cu 1 singur post de televiziune, dar uite ca m-am inselat!

| Andra9pk explică (pentru Celcestietot):

Csf sad ca pe timpul lui Ceausescu

| Celcestietot a răspuns (pentru Andra9pk):

Te cred tovarășă :-))!

| Frank51 a răspuns:

Eu nu ma mai uit de cativa ani, dar tot ma sacaie cand ii vad pe toti entuziasmati, si mie efectiv mi-e scarba laughing

| Andra9pk explică (pentru Frank51):

Bravo,asa da laughing)

| Sn4k3 a răspuns:

Si te obliga pro tv-ul sa te uiti la el sau ce laughing?

| Andra9pk explică (pentru Sn4k3):

Da ma suna sa ii ajut, sa le creasca audienta laughing (bad idea)

| Eireann a răspuns:

Stii, nu esti obligat sa te uiti... Decat o petite mai bine un dvd player si te poti uita la Sharknado daca asta iti face placere.

| Dalmore a răspuns:

Ai Internet degeaba.

| Andra9pk explică (pentru Dalmore):

Asa ziceam si eu
laughing
Ma compatimesti?

| CleanHeart a răspuns:

No las-o in vacanta laughing
chiar azi am cautat pe net singur acasa si am fost suparata ca n-a mers nici un link si tu vrei petitie laughing

| Andra9pk explică (pentru CleanHeart):

Naspa,nu? laughing lasa ca o sa-l difuzeze de 7 ori pana la Craciun

| DarthNiger a răspuns:

Am eu o idee mai buna, hai sa facem o petitie pentru ca TPU sa nu mai permita postarea intrebarilor fara sens care sunt efectiv o pierdere de vreme, daca nu iti place, nu te uita, pur si simplu, nu te obliga nimeni sa te uiti daca nu iti place draguta, e logic nu? toate filmele pe care le da Pro TV-ul sunt filme care au mai fost date ani si ani la rand si le repeta mereu, lucrul asta nu te deranjeaza, dar te deranjeaza fix ca da Singur Acasa de Craciun, ce chestie thinking

| Andra9pk explică (pentru DarthNiger):

Te-ai trezit sa raspunzi si tu la o intrebare de anul trecut laughing
Nu iti convine intrebarea, treci in alta parte. Nu te pune nimeni sa raspunzi.
Cu sau fara raspunsul tau, e neimportant pentru mine laughing
Dar ma bucur ca am fost atat de importanta incat ti-ai rupt din timpul tau pretios pentru a-mi scrie laughing
Te pup, mersi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți donez o telecomandă?

| Andra9pk explică (pentru anonim_4396):

2 te rog, sa am si de rezerva iubita

| Alexandrionelu a răspuns:

Bună, sunt angajat Pro-tv și am citit întrebarea ta. As dori sa ne trimiți grila de programe pe care dorești tu sa le vizionezi și noi vom face tot posibilul sa le urmam intocmai. Un singur lucru te rugam, sa lași măcar o emisiune de știri pe zi, altfel Andreea Esca va fi foarte supărată.
Mulțumesc anticipat!

| Andra9pk explică (pentru Alexandrionelu):

Lasa misto-urile laughing
N-am zis de vreo grila de programe ci doar de acel film, ca e difuzat mult prea des si s-a invechit rau.

| Mogiojojo a răspuns:

Eu zic sa punem bani cu totii si sa-i facem abonament la Netflix ceva. laughing

| Andra9pk explică (pentru Mogiojojo):

Pai,te dezamagesc laughing am Netflix
Dar poti sa imi mai faci tu un abonament daca tot vrei

| DarthNiger a răspuns (pentru Andra9pk):

Daca ai Netflix, cu ce te deranjeaza pe tine ce se da la Pro TV? rolling on the floor din nou logica e nula in cazul tau.

| Gaby212 a răspuns:

Este un film iconic pentru. atatea generatii... Il difuzeaza anual pentru. ca au audienta noua, cei care l-au vazut deja n-au decat sa schimbe canalul...Dar cand vei avea un copil si se va uita pentru. prima data la "Singur acasa" vei intelege probabil ce zic.

| Gaby212 a răspuns:

Daca vrei gama larga de filme de Craciun uita-te pe Diva, nu pricep de ce trebuie neaparat sa fie ProTV

| Andra9pk explică:

Vai dar ce raspunsuri aveti in voi dragii mei laughing sunteti fanii filmului, asa-i? V-a cam deranjat intrebarea laughing
La mistocareala nu va intrece nimeni laughing
Pai, ca sa va lamuresc: 1.am alte posturi, am Netflix, site-uri de filme si tot ce se poate laughing dar m-am plictisit si de ele
2. Am si eu un weekend liber in care gasesc o ora sau 2 de stat la tv, linistita dar nu am la ce sa ma uit
3. Ar fi frumos sa difuzeze si alte filme in afara de asta pe care il stie absolut toata lumea..sunt destule filme mult mai bune care sa il inlocuiasca laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Andra9pk):

1. Pune mina pe o carte. Nu cred ca l-ai terminat pe Asimov si nici seria Dune.
2. Daca ai un weekend liber... iesi afara, plimba-te, gateste ceva. Ce faci? Vrei sa stai ca o leguma la tembelizor.
3. Ar fi frumos sa schimbi canalul, cum au zis colegii. Sau sa il dai naibii de tembelizor. E ca si cum ai comenta ca nu exista suficiente sortimente de cocaina pe piata.

| Drimmero a răspuns (pentru Andra9pk):

Nu vreau sa fiu rautacios sau ceva,, dar cine te obliga sa te uiti la Tv? Tv-ul e aproape de moda veche atata vreme cat exista atatea aplicatii si programe prin care vezi orice film vrei facand un banal cont, aia e traditia,, n-ai ce face, stiu si ei ca fac rating si storc de la prostime bani pe 'jos'.

| Andra9pk explică (pentru Drimmero):

Am explicat, ma uit de obicei pe posturi gen history, discovery si altele. dar mai dau cateodata de astea romanesti si vad "singur acasa" si imi taie cheful.

| Drimmero a răspuns (pentru Andra9pk):

Atunci evita cat se poate pro Tv-ul perioada asta daca nu te incanta.

| acestaesteuncontnou a răspuns:

Cred ca toate raspunsurile o sa fie ca acelea primite deja, numai putin schimbate. Asa ar fi logic cel putin.