| LawlietL886 a întrebat:

Se uită cineva la anime-ul japonez Bleach?

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Da, sunt la episodul 69!

| Clorox a răspuns:

Apropo, nu mai spune anime-ul japonez, anime inseamna animatie japoneza si se subintelegewinking

| BlackRose03 a răspuns:

M-am uitat si mi-a placut pentru un timp, dar la un moment dat devine plictisitor.Prea multe lupte si la final totul se termina cu bine si dupa o ia de la capat.N-a fost rau, dar ar fi fost mai fain daca bagau si putin romantism.Macar un cuplu oficial.As fi vrut sa stiu daca Ichigo va ramane cu Rukia sau Orihime.Si sunt mult prea multe episoade in care nu se intampla nimic interesant, sunt puse acolo doar ca sa fie.S-a bazat mai mult pe actiune decat pe prietenie.Si m-a enervat faptul ca au scos unele dintre personajele mele preferate.In rest e ok

| Tiger7777 a răspuns:

Eu

| 123456789010 a răspuns:

Eu m-am uitat. Îmi place mult de tot

| Tăpălagă_Sergiu_1999 a răspuns:

L-am terminat cu tot cu manga.
Cauta pe wiki-ul lor sau daca nu, pe alte site-uri sa nu te uiti la el cu fillere. Fillerele sunt bagate acolo sa aiba episoade anime-ul si mie mi se par enervante deoarece nu au legatura cu povestea. Deci nu m-am uitat la ele. Bafta