| flrlra a întrebat:

Se uita cineva la Once upon a time? Stiti cumva ce s-a intamplat cu Emma in sezonul 7? A aratat.o putin la inceputul sezonului si atat, acum nici macar nu se mai vorbeste de ea.

1 răspuns:
| Alexandra_Denisa_1997_Pdw4 a răspuns:

Emma a ramas gravida cu Hook.
Nu a mai aparut fiindca e vorba doar despre Henry care a plecat pe alt taram pentru a-si gasi povestea si alaturi de el a ramas Regina. A fost aruncat un blestem pe acel taram si erau atrasi doar cei care existau acolo. De aceea nu a mai aparut Emma.