| Gaboss a întrebat:

Se va face sezonul 5 in Prison Break?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Au fost ceva speculatii dar nu este nimic sigur.

| Hypathia a răspuns:

Am văzut acum câteva luni, la o emisiune pe un post străin, nu mai știu unde, în care se vorbea despre sezonul 5, chiar arătau și secvențe. Cică Michael nu moare și se întoarce după vreo 4 ani și își vede băiețelul, apar și alte personaje, în fine sper să nu fi abandonat proiectul pentru că nu s-a mai auzit nimic de serial de ceva vreme.
Baftă!

| LucaTeofil a răspuns:

Dupa moartea tragica a lui Michael Scofield nu va mai aparea nici un episod