| counterstrike96 a întrebat:

Seara TPU! Vreau si eu un film cu batai. la fel ca Abduction l-am vazut aseara a fost super! Adick sa fie si o poveste nu sa se bata actori ca prosti...Sa nu spuneti boyka!

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Figther in the wind(Baramui fighter)- e o poveste adevarata si frumoasa.

3 răspunsuri:
| Alinw1 a răspuns:

Mai învaţă limba română. Vă e greu să scrieţi corect, fără k, tz, sh, ck?

Filme: The mexican, Surviving the game, Man on fire, Broken City, Safe, Traitor, Inside man, Safe house, Contraband, Running scared, 16 blocks, The code, The expatriate, Nick of time, Out of time, Fighting, Premium rush.

| HeiligKreuz a răspuns:

Daca vrei sa-l vezi pe Edward Norton cum isi da borsu' singur uite-te la Fight Club.
http://www.imdb.com/title/tt0137523/

| Stefan988 a răspuns:

PAi eu cred caa ceva mai asa mai cu eroi Avengers, l-am vazut e smecher rau de tot biniditat sau ala The Expendables 2 sau 1 ambele sunt foarte reusite dar mie mea placut mai mult 2 ...Kick Boxer, JCVD, Astea 2 sunt cu jean Cloude van dame si unu mai asa cu comedie Kung FU PANda 2 sau 1