| R0CA19 a întrebat:

Seria Fairy Tail chiar s-a terminat?sad Eu cred ca nu are cum, mai ales ca nici Jocurile Magice nu s-au terminat, si nici premonitia Carlei nu sa adeverit. Voi ce stiti? sadsadcrying

Răspuns Câştigător
| johnyjohny a răspuns:

Da s-a terminat primul sezon cum s-a terminat la naruto si bleach.

La naruto a aparut a2a serie si la Bleach urmeaza sa apara in toamna.
La Fairy Tail este anuntat un al 2lea sezon dar nu stiu cand o sa apara.

| R0CA19 explică (pentru johnyjohny):

Fundaa :X Si mersi ca mi-ai zis de seria cu Bleach ca eu credeam ca s-a terminat crying(

2 răspunsuri:
| lisande a răspuns:

La anul apare.Mangaul se continua, si apare si OVA 5 imediat, cea ce inseamna ca mai este.