| Nic22 a întrebat:

Seriale Actiune Sf,gen "teen wolf,arrow,agents of shield, the tomorrow people?

Răspuns Câştigător
| Andreea_Elena_1997_4ufl a răspuns:

1.Orphane blake(Sarah, este martoră la o sinucidere a unuei străină care arata la fel ca ea. Sarah își asumă identitatea ei, sperând că facând curățenie în contul bancar al femeii moarte va rezolva toate problemele ei. După ce a luat pe noua identitate, Sarah se găsește repede se prinsâ in mijlocul unei conspiratii mortale și trebuie să se grăbească pentru a găsi răspunsuri.)
2. beauty and the beast(Catherine Chandler este o detectivâ inteligentâ de omucideri. Când ea a fost un adolescentâ, ea a asistat la uciderea mamei ei îde doi talhari și ea a fost salvatâ de cineva - sau ceva. Anii au trecut și în timp ce investiga o crimă, Catherine descoperă un indiciu care o duce la Vincent Keller, care a fost ucis, în anul 2002. Catherine afla că Vincent este, de fapt încă în viață și că el a fost cel care a salvat-o acum mulți ani înainte. Din motive misterioase care s-au obligat să trăiască în afara societății tradiționale, Vincent a stat ascuns în ultimii 10 ani pentru a proteja secretul lui - atunci când el este furios, el devine o fiară înspăimântătoare, imposibilitatea de ași controla super-puterea și simțurile sale sporite)
3.The vampire diaries
4.Supernatural
Sper ca te.am ajutat.

5 răspunsuri:
| anonimpisicuta a răspuns:

The vampire diaries drama actiune si un strop de dragoste!
true blood
Funda?

| LuMix a răspuns:

"Hanibal" un serial excelent sau "Mesaje de dincolo"

| Loker a răspuns:

Grimm

| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove, Bitten (2013),Lost Girl, The Flash (sept. 2014), Orphan Black, Continuum

| OnuOnulică a răspuns:

Being Human.