| SLexuS a întrebat:

Seriale asemanatoare ca The Winx Saga sau ordinul secret?
Fara lucifer.

Răspuns Câştigător
| Vasile2003 a răspuns:

După cum văd rezonam cat de cat cu genurile de seriale,așa că după părerea mea ai mai putea să te uiți la Legacies,Sabrina,Shadowhunters, the flash,merlin,the witcher, charmed, raised by wolfes, sense 8, lost in space, cursed și lista poate continua...mie unul chiar mi-au plăcut,. dacă crezi că mai ai nevoie și de alte seriale îți voi recomanda cu drag.

| SLexuS explică (pentru Vasile2003):

Carantina asta am vazut foarte multe filme / seriale, si pe astea le-am vazut in mare parte, multumesc, o sa ma uit la Merlin, Cursed, Raised by Wolfes si sense 8.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

The 100, the society, vampire diaries, teen wolf

| SLexuS explică (pentru Adry05):

Altceva? Le-am cam vazut

| J0B0MAT a răspuns:

30 coins, Stranger things