| mixxjim a întrebat:

Seriale bune, cu scenariu destept, ce imi recomandati? Nu de groaza si nici cu vampiri laughing Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| DjYeti a răspuns:

House MD, Grey's Anatomy, Chuck, Dexter, Two and a Half Men. Astea le urmaresc eu. Cel mai bun serial in acest moment este Spartacus, cu cea mai mare nota pe IMDB, aproape 9 : http://www.imdb.com/title/tt1442449/

Sper ca ti-am oferit un raspuns acceptabil:D funda?

14 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

House M.D.

| DimLight a răspuns:

A gifted man - gen house mi s-a parut super misto sper sa apara si sezonul 2. si how not to live your life(comedie -super misto daca inca n-ai aflat de el, pacat ca nu se mai face sad )

| Hevnoraak a răspuns:

Eureka dacă iți plac filmele SF.Mie personal mi-a plăcut foarte mult.

| thefighter1 a răspuns:

Prison Break(f bun)
Spartacus Blood and Sand
Sea Patrol din 2007 (am vazut doar trailerul, actiunea se petrece pe o corveta a pazei de coasta) smug

| CharlieHarper a răspuns:

Two and a half men, how i met your mother, modern family, prison break, californication

| AN0NIN a răspuns:

Tron legacy big grin
G.I Joe Rise of Cobra is de actiunea(SF) sper sa-ti place

| habarnista a răspuns:

Suits, House, Lie To Me, Game Of Thrones, Californication.

| io0nutzz a răspuns:

Ai spus scenariu destept? Incearca hell on wheels. Scenariu, decor, idei noi fata de serialele comerciale din ziua de astazi.

| io0nutzz a răspuns:

Ai spus cumva scenariu destept? hell on wheels, Deadwood( serial dur, realist), Rome, The Wire, Into the West. Ti-am pus aici cateva seriale care au legatura cu realitatea. Trebuie vazute doar de cei care le merita happy.

| mixxjim explică (pentru io0nutzz):

Nu cred ca le merit, mi se par cam dure pentru mine happy la Rome chiar ma gandeam insa sa arunc macar o privire.

in alta ordine de idei, ai vazut si a doua varianta pe care ti-am trimis-o, te-ai gandit, ai vreo parere?

| io0nutzz a răspuns (pentru mixxjim):

De acord. Filmele sunt cam dure. Dar te invata multe despre viata in care traiesti. Daca nu le-ai vazut, incearca Prison Break, Lost, Lie to me, The mentalist.
Referitor la ultima parte, dupa acel link nu am mai primit nici un raspuns. thinking

| mixxjim explică (pentru io0nutzz):

Ti-am mai raspuns de atunci, arunca o privire la mesaje ca robotelul nu prea le anunta, daca nu este spune-mi ca ti-l mai dau o data

| io0nutzz a răspuns (pentru mixxjim):

Am verificat. Nimic nou.

| mixxjim explică (pentru io0nutzz):

Acum ar trebui sa ai happy poti sa verifici sa-mi dai un semn?