| Pe_Viata_Anonim_1994 a întrebat:

Seriale bune sf,dragoste, actiune?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Riverdale, the vampire diaries, teen wolf, harmlock grove, penny dreadful, the blacklist, gossip girl, skins uk

| Violleta2022 a răspuns:

Pe Netflix sunt mii de asemenea filme, trebuie doar sa selectezi dupa genul filmelor si vizionezi ce-ti place.

| faramatania a răspuns:

Impulse,You,Famous In Love,Skam,The Sinner,Money Heist, McMafia, Iron Fist, Altered Carbon, 3%, The 100, Westworld, Incorporated

| SG1995 a răspuns:

Doctor Who - SF
Un lord a timpului denumit Doctorul călătorește prin spațiu-timp.
Teen-Wolf - fantezie, actiune, dragoste
Scot Mcall e un elev obisnuit până devine vârcolac.
Titan- acțiune
Serial nou ecranizare a desenului Teen Titans.

| Endoryus a răspuns:

Sf = X Files
Actiune = Person of Interest
Dragoste = Mai bine orbesc.

| ngllllll a răspuns:

SF: Calatorii în lumi paralele (gen teenagers, adventure)
Era unul fain paranormal, cu o camera supra naturala, room209 genu