| tiganusulalb a întrebat:

Seriale depresive, cu dragoste, drama si d-astea? Gen 13 reasons why, va rog

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Skins
Shameless
Gossip girl

| tiganusulalb explică (pentru Adry05):

Nu ma prea incanta nici un serial..serialele bazate mai mult pe familie, sau faze sexuale nu-mi plac, dar iti multumesc pentru sugestie

| faramatania a răspuns:

Finding Carter, Love Child, poți să încerci si Imposters (și amuzant și trist în același timp)

| MihaiPaun5455 a răspuns:

Ti as da unul care zguduid tot, dar nu vrdau sa mi fac probleme ca nu mai dormi sau ca te-ai sinucis

| Adry05 a răspuns (pentru MihaiPaun5455):

Ziiiii, te rog, m-ai facut pe mine curioasa laughing

| tiganusulalb explică (pentru MihaiPaun5455):

Eu vreau rolling on the floor..si horror e bun