| Budincăă a întrebat:

Seriale gen Gossip Girl? Adica cu adolescenti? Dar nu adolescenti cu super-puteri sau chestii d-astea. Sau stiti drame cu adolescenti, de exemplu "The Last Song"? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| nosferatu a răspuns:

Keith (2008) e frumos. asta daca nu l-ai vazut.

| Budincăă explică (pentru nosferatu):

Uite ca pe-asta nu l-am vazut.happy Despre ce este vorba?

| nosferatu a răspuns (pentru Budincăă):

Nu e serial.e film. dar e frumos tare. cu Jesse McCartney. merita vazut e frumos. uitate si dupa revino cu o parere.

| Budincăă explică (pentru nosferatu):

Ok, maine vin cu o parere.

| Budincăă explică (pentru nosferatu):

A fost un film interesant.Mi-a placut sfarsitul. Multumesc pentru recomandare.

16 răspunsuri:
| HoneyBooBoo a răspuns:

Pretty Little Liars
Vampire Diaries
Two And A Half Men
The Secret Circle
Girls
How I Met Your Mother
10 Things I Hate About You (nu filmul)
Teen Wolf
Single Ladies
Dexter
Private Practice
Desperate Housewives (stiu ca nu e prea de adolescenti, insa e demential!)
Apropo, toate le poti vedea pe VPlay.

| BlackFuneral a răspuns:

Incearca sa te uiti la 90210.
E cu adolescenti.

| Clauvdgg a răspuns:

Pretty Little Liars
Hart Of Dixie

| Chelly007 a răspuns:

Incearca PLL[Pretty Little Liars] happy poti vedea episoadele pe vplay [iti faci cont si poti vedea serialele f bine fara intreruperihappy

| iulia91 a răspuns:

90210 e destul de bun. E continuarea vechiului Beverly Hills. Pretty little liars, din nou foarte bun, captivant. Greek - cliseic pe alocuri, dar pentru un fan al genului merge happy The O.C - asta e serialul meu de suflet laughing

| Budincăă explică (pentru iulia91):

Le stiu pe toate. happy The O.C. este printre preferate mele. Merita vazut. happy

| loredanadanila a răspuns:

Pretty Little Liars, The lying game, Suburgatory, The secret life of the american teenager, life unexpected, Switched at birth, 90210

| Alexa9999 a răspuns:

10 Things I Hate About You
2 Broke Girls
30 Rock
3rd Rock from the Sun
7th Heaven
A Love to Kill
Aliens in America
Allen Gregory
Angel
Being Erica
Best Friends Forever
Beverly Hills, 90210
Birds of Prey
Buffy the Vampire Slayer
Sper ca te-am ajutat!

| SLilovehim a răspuns:

Pretty little lyars...

| 917 a răspuns:

10 things i hate about you
my fake fiance
thirteen ( merita vazut)
sper ca te-am ajutat