| CdeMetal a întrebat:

Seriale noi cu care merita sa-mi pierd timpul?

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Big Little Lies, The OA, 3%, Beyond, Riverdale, Legion, 13 Reasons Why, Iron Fist, 24: Legacy, Prison Break: Sequel, Dimension Four-Oh-Four 2017, Twin Peaks 2017, Ozark 2017, Riviera (mini-serie), Imposters, StartUp, Clique, Frontier, Comrade Detective, Gypsy, Mr. Mercedes, Disjointed

| CatalinDNK a răspuns:

Uită-te la Prison Break, nu o să-ți para rău. Sau poți sa te uiți la : Breaking Bad, Riverdale, 13 reasons why, Lost, Reaper, True Blood, The Walking Dead, Supernatural. Enjoy!

Răspuns utilizator avertizat