| YayuK a întrebat:

Seriale spionaj, actiune, crima, investigatie? Ceva gen "Nikita"
Sau seriale mister gen "Pretty Little Liars"?
Funda.

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Teen Wolf
Pretty Little Liars
True Blood
Gossip Girl
Angel
Blood Ties
Valemont
The Gates
Buffy The Vampire Slayer
Being Human
Moonlight
Ultraviolet
Kindred: The Embreced
Forever Knight
The Vampire Diaries
Daca vrei sa vezi si un film in acest gen iti recomand seria "Twilight".

| YayuK explică (pentru mariacris98):

Gossip Girl, Vampire Diaries si Twilight ies clar din discutie. Prea comerciale si instante...de duzina. Sa vad ce e de celelalte. Mc

4 răspunsuri:
| YayuK explică:

Oo doamne ce spun eu si ce intelege domnia ta! Am intrebat daca stiti ceva episoade de genul. Mi le downloadez. Nu stau eu sa ma uit pe siteuri. Holba mai bine ochii.

| BellaElla a răspuns (pentru YayuK):

In primul rand, nu ai zis ca vrei sa ti le downloadezi. Si in al doilea rand, am incercat sa te ajut, dar daca tu nu ai formulat bine intrebarea, asta e, nu e vina mea.