| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Serialul coreean Boys Over flowers l a vazut cineva? Cel cu jan Di si Go Jon Pyo. Mie imi pare superb. imi pare foarte matur si nu se compara cu restul filmelor K Pop

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa, l-am văzut acum mulți ani.

Also, recomand CityHunter (personajul principal e tot Lee Min Ho)

Şi alt serial coreean, nu se regăseşte niciun personaj, dar e foarte fain : Crash Landing On You. E şi nou, îl găseşti pe Netflix.

| GeorgianaDiaconu explică (pentru anonim_4396):

Sa te uiti la The legend of the blue sea. E cu Lee Min ho. Mooori daca il vezi sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgianaDiaconu):

Ştiuuuu, l-am văzut. One of the saddest sad

Tot cu Lee Min Hoo mai e The Heirs!

| GeorgianaDiaconu explică (pentru anonim_4396):

Sa te mai uiti la Playful kiss. Nu e cu el, e cu Ji Hoo din BoysOvF dar e super frumos laughing Mai era unul cu un tip care citea gandurile, cred ca I her your voice se numea dar nu sunt sigura

5 răspunsuri:
| Palorma a răspuns:

Ămmm. Filme k pop?

| GeorgianaDiaconu explică (pentru Palorma):

Scuze. nu stiam cum sa spun? Nu ma pricep