| MihaiGamesRo a întrebat:

Serialul de pe Disnay, Alex & CO (Alex si trupa) are 3 sezoane. Dar exista 4 episoade speciale in plus cu un accident al lui Nicole. Nu reusesc sa gasesc aceste episoade. Nu imi pasa limba. Spaniola, Italiana sau Engleza. Vreau doar sa le vad. Poate cineva sa imi spuna unde le pot vedea? Indiferent de limba. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Radu_Alexandra_2000 a răspuns:

Poti incerca sa le cauti pe YouTube, dar nu le cauta in romana pentru ca sigur nu o sa gasesti. Si daca nu, caute pe Google si scrie episoadele respective.

Sper ca ti-am fost de ajutor!

| MihaiGamesRo explică (pentru Radu_Alexandra_2000):

Mersi. Pe google le-am cautat cel putin o ora si nimic. Dar le-am gasit pe Youtube in italiana.

1 răspuns: