| roby223 a întrebat:

Serialul Sleepy Hollow are vreo continuare? Ultimele doua sezoane au fost cam aiurea

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

Ne-ai innebunit cu Sleepy Hollow al tau, un serial slab nu are nici o sansa OARECARE sa revina in vreun fel, iar motivul nu e ca cineva acolo sus te uraste, ci ca un serial e o afacere ca oricare alta, daca nu ies bani (bani ies din popularitate) atunci nu mai investim bani, ca nu merita

numai seriale de super succes au revenit, cum a fost Dallas, Beverly Hills 90210, X-Files, etc.
singura exceptie pe care o stiu a fost Firefly, care a fost FOARTE BUN dar popularitatea a fost sabotata de canalul de televiziune care l-a difuzat prima oara, dar fanii au facut scandal ani de zile, si pana la urma au facut filmul Serenity

| roby223 explică (pentru Zuzu1991):

Mie mi-a placut serialul... Poate ai putea sa imi spui alte seliale de genul lui?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru roby223):

Nu stiu cat de mult o sa iti placa, in ziua de azi cand toti sunt blazati, iar eu l-am vazut cand eram tanar:
Roswell https://www.imdb.com/title/tt0201391/
si alt serial care nu a fost continuat, dar mie mi-a placut:
Terra Nova https://www.imdb.com/title/tt1641349/

| roby223 explică (pentru Zuzu1991):

Roswell inca ruleaza ....si imi place..ms

| Zuzu1991 a răspuns (pentru roby223):

Lol, nu am realizat, o sa incerc sa ma uit, macar de curiozitate, dar eu m-am referit la ala din 1999 si link-ul meu acolo pointeaza

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu