| WolfyAngel a întrebat:

Serialul twilight este un film bun?
Ca am inceput sa-l urmaresc de ceva freme.

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

"Serialu twilight este un film bun"
masina mica e o roaba buna?

deci, te referi la seria de filme Twilight SAGA?
DA, este EXTRAORDINAR, chiar a produs fani asa de indragostiti, ca, cand dupa ce au fost IRL impreuna, cuplul din film, si s-au despartit din cauza ca ea (Kristen Stewart) s-a culcat cu unul de 40+ casatorit cu, copii, i-au spus toti TARFA (iar dupa aia tipa a ajuns sa isi dea seama ca e lesbiana)

daca te referi la serialul tv Twilight ZONE
iar DA, este foarte bun, daca iti place genul (sunt multi care NU suporta asa ceva, mai ales cei care se uita la telenovele)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| Andreeush a răspuns:

Este foarte frumos, cel puțin mie mi-a plăcut.

| FeelTheRain a răspuns:

Twilight este film. Primul este apărut în 2008 și da, este un film de nota 10. După primul film, s-au mai facut cred ca inca patru filme pana in 2012. Merita văzute toate.

| Panait_Gabriel_Octavian_1997 a răspuns:

Este super ok, parerea mea.