| npetcu90 a întrebat:

So random va fi dat pe disney channel in locul lui Sonny si steluta ei norocoasa?

Răspuns Câştigător
| Pixel2009 a răspuns:

Practic, e acelasi serial doar ca lipseste Sonny, fiindca ea a stat ceva vreme in spital si echipa a trebuit sa faca un seriar fara ea. Peste cateva episoade va aparea si Sonny.
Am impresia ca se vor difuza ambele seriale, cel putin pentru o perioada.

2 răspunsuri:
| NicolaeCotet a răspuns:

Din cate stiu nu dar as prefera so rondom decat sonny si steluta ei norocoasa