| Mirunikuuu a întrebat:

Spuneți-mi, vă rog, ceva interesant despre Faith/The great Doctor. Am văzut 9 episoade, dar aseară, neavând ce face, am intrat pe youtube și am văzut ce se întâmplă în ultimul episod.
Vă rog, dați-mi ceva, un punct culminant, că nu vreau să mă las de serialul ăsta, dar deja nu mai sunt încântată să-l văd. crying(

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Eu sunt la epsiodul 12.Eu zic sa te uiti.E interesant.Sunt curioasa sa vad cum se rezolva lucrurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finalul este trist.