| DanielleDaniaD a întrebat:

Spune`ti`mi un film care v-a marcat...si ati ramas cu "sechele".

19 răspunsuri:
| AG a răspuns:

1. Requiem for a dream
2. The butterfly effect 1
3. 500 days of Summer
4. Dawn of the dead
5. Bless the child
6. Seven
7. A murder of crows

| LaLaura a răspuns:

Bună
încercă filmul "Mizuchi" [Death Water]- e destul de horror, m-a marcat oarecum deobice nu mă sperii așa ușor la filme horror ( imi plac foarte mult), dar acest film, nota 10.
sau încercă pe cele cu exorcism -toate seriile ( mă sperie pentru că știu că unele sunt adevărate)
sau The 13 gosts ( a 13-a fantomă), Ghost Ship,

| CosminHaarp a răspuns:

Mersi ioana o zi buna si imi pare bine ca ti-am fost de ajutor

| Sky_6013 a răspuns:

Megan is missing. mi-a fost o luna frica sa ies singura din casalaughing

| EvangelineLovin a răspuns:

The ring, 1 si 2, aveam si cosmaruri noaptea big grin

| Pufos8 a răspuns:

The Ring, Hachiko, Knowing

| piticoth a răspuns:

- paranormal activity 2. big grin

| NoName8 a răspuns:

A Walk To Rememberbig grin
Season of the witch
The vampire diaries-cel mai tare:X:X:X:X

| améliee a răspuns:

'The Birds' de Hitchcock. De atunci simt un tremur cand vad ciori pre aproape.

| bonatz a răspuns:

"Sechele" nu este cuvantul potrivit, cu siguranta, in cazul in care te referi la un film foarte bun, cu morala, care te-a facut sa te schimbi in bine sau cel putin, un film care te-a pus pe ganduri.

Iti recomand Boyz n the Hood, American History X, Poetic Justice, Freedon Writers, 21 Grams, Menace II Society, A bronx Tale.

In cazul in care te referi la un film horror bun, care te-a marcat, pai... iti recomand 2 plicuri de tantum si o sa te sperii asa de bine, chiar si din cel mai prost film horror. Ba chiar o sa ai "sechele". ^^

Sper ca ti-am fost de folos si sper ca nu crezi c-am fost prea ironic cu tine.

O zi buna!
Pa, pa!

| jordan210cm a răspuns:

Braveheart,The pianist,Cast away,The butterfly Effect,The curious case of benjamin button,Fight club, Forest gumpWatch men, sechelele de la filmele astea imi vin in minte acum!

| katypyno a răspuns:

The room 1408... e superhappy:~

| Cheetah a răspuns:

The Grudge 2 x_x Ar trebuii sa te uiti la toate 3 sa intelegi filmul.Nu m-as mai putea uita o data.Sau te mai poti uita la Wrong turn 3 sau Unborn. Funda? big grin

| Mihaitzuk a răspuns:

Cu sechele nu am ramas, cu amintiri da!
1.Amuzament(horror)
2.Carantina(horror)
3.nu pre memorez numele d la filme ca nu am memorie buna!

P.S: banuiesk ca u vruiai filme horror!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drama-Ghost (Fantoma mea iubita)
horror-The grudge
vizioneaza-le si u, frate!

| Piersii a răspuns:

Titanic! Este destul de trist la sfarsit, dar incredibil de frumos!

| osutavirgulanoua a răspuns:

Nu stiu daca se poate spune ca am ramas chiar cu sechele, dar stiu ca dupa ce am vazut "Masacrul din Texas" mi-a fost frica cateva luni de drujbe...

| valiiistefania a răspuns:

Martyrs! big grin