| ReignForest a întrebat:

Spuneți-mi câteva seriale/filme bune de pe Netflix.

11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ultima data, ca scurta recomandare, am vazut - Into the Wild (2007). https://www.netflix.com/ro/title/70075064

Daca ai timp si chef, merita vazut :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Templierii, sânge albastru, blestemata, the witcher nici nu mai știu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Breaking Bad.
Better Call Saul.

| UnDiavol a răspuns:

Naruto uzumaki ))))

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Seriale pe Netflix iti recomand sa urmaresti La Casa de Papel si Gambitul Damei, foarte mult mi-au placut aceste seriale, iar filme am urmatoarele...
-21 Sansa Vietii Lui
-Nerve
-Bye Bye Man
-Jocuri Periculoase
-Realitati Alternative
-In Iarba Inalta
-Anna
-Lucy
-Fracture
-The Notebook
-Anihilare
-John Wick
-Dead Silence
-King Kong
-Red Riding Hood
Vizionare Placuta!
P.S. Dupa ce le urmaresti pe acestea, mai am sugestii daca te intereseaza.

| Skarr a răspuns:

Daca nu l ai văzut încă. The Originals rămâne printre preferatele mele. Are 5 sezoane. E cu vampiri, vârcolaci și vrăjitoare. Dar e bun.

| ReignForest explică (pentru Skarr):

Nu pot să văd the originals că nu am văzut the vampire diaries

| Skarr a răspuns (pentru ReignForest):

Nu trebuie să l vezi. Are alta poveste. Și dacă se vorbește și apar de câteva ori personaje din The Vampire Diaries te prinzi usor. Eu am văzut The Originals primul. Și nu am avut probleme. După The Originals mai e alt spin off Legacies dar e pe HBO. Dar acolo se schimba totul. Nu e cine știe ce. Și sincer The Originals mi se pare cel mai bun dintre ele. Îți recomand să l vezi înainte să dispară de pe Netflix și dacă nu ai văzut The Vampire Diaries care oricum nu mai e pe Netflix din câte știu.

| ReignForest explică (pentru Skarr):

Am văzut the vampiri diaries acum câțiva ani până la sezonul 4, am uitat la ce episod sunt și am renunțat.

| serenityxx a răspuns:

încîlcit
minion
utopiezoo
spărgătornucă