| GolopențaAdrian a întrebat:

Spuneti-mi filme cu oameni blocati in tren cu si fara canducator? Ce ziceti de filmul Runaway Train (1985) ca acum ma uit la el?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Snowpiercer (2013),Last Passenger (2013),Source Code (2011),Night Train (2009)/horror:Howl (2015),The Midnight Meat Train (2008)/

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Snowpiercer l-am vazut

| faramatania a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Ok,vezi și celelalte, sunt foarte bune toate!

| GolopențaAdrian explică (pentru faramatania):

Bn o sa vad

8 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Filmul Howl e un film foarte bun, cu oameni care merg intr-un tren si niste varcolaci ii ataca, si nu pot iesi afara, ca ii omoara varcolacii, si sunt blocati in tren, si vor sa faca ceva, ca sa scape cu viata. Iti sugerez sa te uiti la el, e foarte interesant, mie mi-a placut mult.
Uite aici trailer-ul ca sa iti faci o impresie :

https://www.youtube.com/watch?v=dHm8t9fCxeY

Sa-mi spui cum ti s-a parut trailer-ul si sa-mi spui daca vrei sa il vezi, chiar sunt curios.

| GolopențaAdrian explică (pentru Mayhem666):

Cred ca o sa-l vad

| Mayhem666 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Ma bucur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un film dupa fapt real. Actor principal "Denzel Washington". Sper ca am scris bine numele actorului. Filmul se numeste "De neoptrit". De neoptrit este trenul care ramane fara mecanic. L-am vazut de trei ori. Trenul este de marfa, parca transporta combustibil. Dar misto film cum se chinuie sa opreasca un tren scapat de sub control. Sa nu deraieze in orase, sa nu faca dezastre... Intru-un cuvant : merita.

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

Da merita si Runaway Train care in multe comentarii e mai bun